Koupě nemovitosti.


Když se koukáte na nějaké nemovitosti nebo přímo již nějakou nemovitost hledáte, je dobré když si zajistíte financování, které bude rychlé, a budete mít jistotu, že ho dostanete. K tomu, abyste si mohli koupit nějakou nemovitost, si většinou musíte vzít hypotéku, za kterou si nemovitost koupíte a pak jí po určitou dobu, většinou se jedná o třicet let, ale může to být i méně, když využijete mimořádných splátek, splácíte. Je dobré si nejdříve sejít se svou bankou nebo s bankou, u které si chcete hypotéku brát a domluvit se jaké jsou pro vás podmínky a na jakou výši můžete dosáhnout. Nejlepší je když si necháte předběžně hypotéku před schválit.

virtuální prohlídka bytu

Neznamená to, že jí máte již podepsanou k čerpání, ale jen to, že jestli najdete během dvou až tří měsíců nemovitost, která by vás uchvátila a nadchla, můžete se rovnou domluvit a pak už jde vše rychleji. Když během určitého času hypotéku nevyužijete, je možnost prodloužení, ale je nutné znovu projít možnosti, jelikož se trh a procentní úroky stále mění. S před schválenou hypotékou budete mít jistotu, že vám dům pak už nic nevyfoukne, jestli se nebude jednat o další zájemce, kteří přijdou před vámi. Nemovitosti můžete hledat pomocí inzerce nemovitostí.

virtuální prohlídka bytu

Spousta makléřů, které mají pod palcem prodeje nemovitostí, ukládají na své stránky inzeráty, které si můžete prohlédnout. Většinou se jedná o stručný inzerát, kde je popsáno a jakou nemovitost jde, dále jsou přiloženy fotografie, video z dronu nebo provedené po nemovitosti s výkladem. Vše podstatné je řečeno. Někdy můžete narazit i na virtuální prohlídku bytu, domu nebo nemovitosti. Jedná se o možnost si virtuálně nemovitost projít a pořádně se podívat jak vypadá. Usnadní vám to rozhodování a odhalí to mnohé, co z fotografií jen tak neuvidíte nebo nepoznáte. Máte Tak více možností jak si nemovitost prohlédnout, než se domluvíte na samotné prohlídce nemovitosti.