Chcete pořádné svaly?


Patříte k těm mužům, co se snaží o zdravý životní styl a věnují spoustu času cvičení v posilovnách? Chcete patřit k mužům, kteří jsou hrdí na své svaly a na svou postavu? Mezi dnešní mládeží už to není tak obvyklé, jako tomu bylo u předchozí generace, ale je dobře, že i dnešní mladí kluci se chtějí stát např. vojáky z povolání nebo jen tak posilovat. Každodenní tréninky v posilovně brzo přinesou výsledky, ale vyrýsované svaly nejsou jen o cvičení, je k nim složitější cesta lemovaná i přísnou dietou, případně doplňky stravy.

kulturista

Pokud nechodíte do posilovny jen proto, abyste si občas zasportovali a protáhli tělo, ale chcete si vytvarovat svaly a vyrýsovat postavu, nebude vaše snažení jen o cvičení, i když pravidelné cvičení, ideálně pod dozorem zkušeného trenéra bude základem. Budete se muset vzdělat i v oblasti jídelníčku, pokud si jej nenecháte sestavit přímo výživovým specialistou. Jídelníček nemusí být úplně přísný, ale pokud se chcete přihlásit i na závody, tak bohužel budete muset svůj příjem stravy důkladně hlídat.

Ale co když ani poctivé cvičení a dodržování jídelníčku nevede ke kýženému nabírání svalové hmoty? Každý vrcholový sportovec v oboru kulturistiky vám asi odpoví, že je potřeba brát doplňky stravy, testosteron, aby došlo k aktivnímu nárůstu svalové hmoty. Na trhu je jich spousta, ale opatrně, ne všechny jsou bez vedlejších účinků a tudíž pro váš organismus bezpečné. Žádný nárůst svalové hmoty nestojí za zdravotní problémy např. se srdcem.

kulturista

Je jistě řada přípravků, které slibují nárůst svalové hmoty. A znáte Tribulus? Pomůže nejen s nárůstem svalové hmoty, ale zároveň přispěje k rychlejší regeneraci po cvičení a tím pádem bude moct posilovat intenzivněji a náročněji. Pokud si ale nejste jistí svým zdravotním stavem, není od věci poradit se se svým trenérem nebo ještě lépe se svým lékařem. Zdraví je přednější.