Investiční příležitost u moře

Jsou lidé, kteří mají rádi jednu pláž nebo jedno město, kam se vrací i několikrát ročně. Pokud třeba podnikáte a můžete si sami určovat volný čas, mohli byste ocenit možnost pořídit si vlastní nemovitost v zahraničí, a třeba rovnou tam, kde to máte rádi. Čím dál více lidí se zajímá o možnost nákupu nemovitosti někde u moře. Pokud máte rádi Chorvatsko, můžete se zde najít spoustu bytů a domů, které mohou být vaše. Zajímá vás prodej nemovitostí v Chorvatsku? Ak jste u nás správně.

dubrovnik chorvatsko

Jsme majitelé realitní kanceláře, která zprostředkovává nákup a prodej nemovitostí v tomto krásném státě. Specializujeme se na prodej apartmánů v bytových domech. O ně je nevětší zájem, protože jsou to moderní a nově postavené byty, ze kterých je výhled na pláž. Každý byt mívá svoje parkovací stání, je vybavený klimatizací a venkovními žaluziemi. Díky tomu že se nachází pouze pár metrů od moře z něj můžete sledovat slunce i mořské vlny. Nabízíme vám to nejlepší co je v současné době k dispozici. Bytové domy se staví pravidelně a poměrně často se stává, že byty jsou pryč ještě před jejich dokončením. Všechny byty které jsou k dispozici najdete na našem webu.

byty u moře

Proč si vybrat Chorvatsko?
Pokud hledáte víkendové bydlení u moře ale zatím nejste rozhodnutí pro který stát se rozhodnout, zvažte Chorvatsko. Je to krásná země s bohatou historií a nádhernou přírodou. Potěší vás i skvělá gastronomie. Chorvatsko je od nás v dojezdové vzdálenosti autem, takže pokud chcete pár víkendu v roce strávit u moře, můžete sem dojet po vlastní ose. Získáte moderní byt který vám poskytne veškerý komfort i plné soukromí.
Je skvělé mít vlastní nemovitost u moře, protože v případě potřeby ji jednoduše prodáte a nebo pronajmete, takže můžete vydělat i nemalé peníze. Jestli hledáte investici, je toto ta správná volba. Se vším vám poradíme.