Kvalitní kov

Věříte tomu, že je ještě stále dost lidí, kteří si vždycky chtějí něco udělat na zakázku? Pokud ne, tak vezměte v potaz, že jsou taky lidé, kteří touží po tom, aby měli něco kovaného na zakázku. A věřte, že kovovýroba na zakázku není nic jednoduchého a také nic drobného. Sice samozřejmě vás to nezruinuje z rozpočtu a neudělá vám to taky díru do rozpočtu, ale věřte mi, že pokud si necháte udělat něco kovového na zakázku, tak jenom uděláte dobře. A víte proč? Protože vlastně budete mít originál a úplně jedinečnou věc svého druhu. Protože když je něco originál a dělané na zakázku, tak vždycky máte jenom vy ten pravý originál a nikdo jiný. Řekněte mi, komu by se tohle nelíbilo.

Kov je krásný.

Já sama jsem velice ráda, že i můj přítel souhlasil s tím, že si necháme udělat u předního vchodu domu něco pěkného a originálního, jako kdyby to mělo být takové ozdobné a dekorační zábradlí. My jsme tam ještě totiž žádné zábradlí neměli. Sice to už jsou jenom čtyři schody takové nízké a výška maximálně tak sedmdesát centimetrů, ale i tak. Kdyby náhodou člověk spadl, může se mu stát opravdu vážný úraz. A to nemluvím o tom že přítel vždycky tak, dvakrát měsíce jde domů opilý. Já vím, že je to hrozné, ale když je to jenom takhle málo a není to každý den, tak se to snažím tolerovat.

Velká kovovýroba.

Já zase mám zálibu v tom, že chodím třikrát týdně na aerobik a jednou týdně do posilovny, opravdu si dávám záležet zase na své postavě. Ale zase mě také těší, že jednou za týden jde přítel se mnou do posilovny, aby mě také potěšil. Takže jsem ráda, že jsme se také oba dva shodli na tom, že si uděláme krásné kované zábradlí. A je taková, že si uděláte vlastní náčrt. Uděláte to tak, aby vám to vyhovovalo a potom to ukážete designérovi, který vám to schválí, jestli je vůbec možné tohle zvládnout. Jenomže my jsme to udělali takhle. Protože my jsme ukázali našemu designérovi to, jaké jsou rozměry našeho schodiště a jaké bychom chtěli mít zábradlí. A potom bychom nechali úplně jenom na něm design, protože jsme se chtěli nechat překvapit našim kovaným zábradlím.