Pěstování není nic pro vás?


Spousta lidí propadá kouzlu květin. Vypadají prostě hezky, a i ten největší odpůrce dekorování interiéru musí uznat, že díky květinám vypadá každý interiér o mnoho lépe. Květiny nám poskytují čistý vzduch, a například tchýni jazyk nebo tlustice jsou květiny, které vzduch čistí ze všech nejvíc. Proto by neměly chybět v žádné ložnici. Jsou dokonce velice nenáročné na pěstování a zvládne to každý. Jestli jste ale například často pryč nechcete nikomu dávat klíče od bytu aby vám je chodil zalévat, je dobré využít spíše jejich plastovou náhražku.

umělé narcisy

Umělých květin se bát nemusíte
Pro většinu lidí jsou umělé květiny synonymem hřbitovních dekorací, a to ještě ne zrovna dvakrát povedených. Všichni mají v paměti jak umělé květiny vypadaly ještě před pár lety. Daly se koupit víceméně jen u Vietnamců, a neoplývaly zrovna vysokou kvalitou. U umělých květin bylo na první pohled vidět že jsou opravdu umělé. Zpracování bylo nekvalitní, a barva se smyla po prvním dešti. Nebyly příliš vhodné ven, ale lidé je dávali právě na hroby, protože neměli možnost chodit zalévat živé květiny.

Dnes vypadají umělé květiny jako živé, takže rozhodně není důvod se jich bát. Mnoho lidí si je pořizuje domů do vázy a nebo i do květináče, protože je můžete mít i v místnosti bez oken. Nepotřebují ani světlo ani zalévání. Pokud hledáte dekoraci vhodnou třeba do koupelny, může být umělá květina vhodnou variantou.

umělé slunečnice

Nemyslete si, že umělé květiny se hodí jen do vázy nebo na hrob. Můžete si z nich vyrobit třeba celoroční věnec na dveře. Díky kvalitním umělým květinám bude věnec vypadat jako kdyby byl vyrobený z živých květin. Na první pohled nepoznáte že živé nejsou. Vyberte si netradiční květiny, jako je třeba chrpa, a využijte je k tvorbě krásných dekorací, které si můžete nechat doma a nebo je třeba někomu darovat – takový umělý věnec potěší každého.