Počítače a technika


Bez počítače by byla nuda. A říkám vám to na rovinu. Já počítače miluji a nehodlám s nimi přestat. Moje maminka i můj partner mi stále říkají a napomínají mě, že přeci nepotřebují každých osm měsíců nový notebook. Jenomže mě strašně baví kupovat nové notebooky anebo další techniku a technologie. Já mám v počítači stále nové antivirové programy anebo různé programy, které stojí peníze. Spočítala jsem si, že za různé programy a nehmotné věci kvůli počítači utratím deset tisíc korun ročně a každý téměř rok si kupují nový počítač, který stojí skoro třicet tisíc korun.

Pro někoho je technika velmi složitá.

Buďto počítač anebo notebook. V poslední době jsem si také oblíbila tablety, protože mám na počítači i na notebooku rozehrané takové perfektní hry a štve mě to, že třeba to nemůžu hrát v autobuse nebo ve vlaku. Když jedu pryč, jezdím často na dvouhodinové cesty a notebook se mi nechce tahat. Je to herní a to znamená, že tento notebook je velice těžký a také velký. Je to opravdu veliká obrazovka. Můj notebook i počítač jsou veliký, a to do autobusu nebo do vlaku brát nechci. Stejně by to nešlo. Takže jsem si řekla, že si pořídím nějaký kvalitní tablet, třeba za deset tisíc korun. Já dávám hlavně na kvalitu.

Bez počítače nedám ani ránu.

Můj partner má třeba tři roky starý počítač, za který dal patnáct tisíc korun. Úplně jsem se tomu musela smát! Ne tedy, že bych byla opravdu na peníze. Nebo zlatokopka. Ale někdo má úchylku jednoduše třeba na něco jiného a někdo na elektroniku a někdo na počítače. A já miluji počítače a další techniku, která se týká počítačů. Vždyť na tom není vůbec nic špatného. Když tohle člověka baví, tak prosím. Nevím, proč se třeba tomu někdo stále diví. Když je to pro někoho zábava. Počítače jsou tady s námi opravdu už hodně dlouho a myslím si, že každým rokem se počítače opravdu zdokonalují. Každý rok je úplně nový počítač. Já už se těším, až si jednoho dne pořídím počítač anebo notebook, kde bude dotyková klávesnice. Bude to praktičtější, když se vám na to něco vyleje, tak vám to nezaleze za tlačítka. Na mém starém notebooku se tohle už stalo dvakrát.