Zuby jsou okrasou

Je pravda, že i když si o zuby pečujete sebelépe. Přijdete do věku, kdy začnou zlobit. To se stává. Vyhnout se tomu naprosto úplně asi nelze. Jen správným čištěním a pravidelnými návštěvami dentisty můžeme tu dobu oddálit, popřípadě zmírnit dopady času.

Jak si správně chrup čisti ví asi každý. A pokud ne, je tu od toho opět dentista, aby vám to vysvětlil, nebo vás odeslal k zubnímu hygienikovi. To už je na něm. Záleží na tom, jak váš chrup zrovna vypadá a jak moc je s tímto hygienikem kamarád. Je však velice dobře možné, že se bude muset provést radikálnější zákrok, dříve nemyslitelný.

zub

Jistě si pamatujete, tedy ti nejstarší z kmene, že naše prababičky si dávaly zuby do skleničky. Ano, byl to náhradní chrup. Ne že by se dnes nepoužíval, to ano, ale není dávno moderní a už vůbec ne pohodlný. Nyní je lepší řešení a tím jsou zubní implantáty.

Bylo by dosti složité zde podrobněji pospat jak to celé funguje, ale ve stručnosti to naznačit lze. Náhradní zub z kvalitního materiálu se nasadí přímo na „trn“ který byl předtím do dásně vpraven zubním chirurgem. Tím se dosáhne maximální pevnosti a velice hezkého vzhledu. Nový zub nelze nijak rozlišit od původních. Leda možná v nějaké hospodské pranici o něj lze možná přijít a tak poznat rozdíl. Ale za normálních okolností tento nový zub prostě poznat nelze.

A kde se to provádí? Inu, například zubní implantáty Praha jsou k dispozici kdykoli a stačí se tam domluvit. Je vysoce pravděpodobné, že bude třeba doporučení od stávajícího zubního lékaře, ale pokud jej nemáte, nevadí, domluvit se lze i tak.

implantáty

Na tomto výše zmíněném pracovišti pracují jen samí experti a s prvotřídními materiály. Jejich vybavení, tedy lépe řečeno vybavení jejich pracovišť snad ani není třeba popisovat. Jsou zde ty nejmodernější přístroje, které na tomto světě existují. Takže pokud máte zájem, klikněte na odkaz zde v tomto článku.