To nejlepší ze světa kuchyní


Kuchyně patří bezesporu mezi nejdůležitější části domu. Ve většině případů mají lidé kuchyni spojenou s obývacím prostorem, aby mohli při vaření trávit čas s rodinou nebo návštěvou. Díky spojenému prostoru není ani jedna část osazenstva izolovaná od ostatních. Mnozí by mohli namítat, že vůně z vaření mohou být nepříjemné pro pohodu a lid v obýváku, ale tak to není. Dnes existují různé důmyslné a velice účinné odsavače par, které vám klid u kávy rozhodně nenaruší a naopak vám pomůžou nevnímat nic co nechcete.

světlá linka

Pokud máte doma starší kuchyni a chcete ji zmodernizovat, máte dvě možnosti – nechat si udělat novou a nebo proměnit tu starou v něco novějšího pomocí levnějších úprav. Mezi ně může patřit třeba nátěr skříněk nebo obkladu za linkou. Takové úpravy jsou ale jen na oko a většinou nemají na nic vliv. Lepší je zainvestovat a pořídit si novou linku, která vám bude vyhovovat víc než ta stará natřená jinou barvou.

V dnešní době jsou linky cenou dostupné a celá řada výrobců nabízí velmi levné linky. Sloužit vám u vás doma může třeba moderní bílá kuchyně, ale na výběr máte z mnoha různých barev a provedení. Dokážeme vám vyrobit kuchyni na míru podle vašich představ a možností. Společně projdeme vaše požadavky a navrhneme pro vás kuchyni, která bude to pravé.

I když možná máte raději tmavší barvy, světlá linka nebude tak náročná na údržbu. Na tmavších barvách jsou paradoxně víc vidět nečistoty a tak musíte tmavší linku častěji umývat. Světlá barva je lepší i z důvodu světlosti interiéru – tmavé vybavení vám udělá z jinak světlého bydlení tmavou noru, což jistě nechcete.

návrh kuchyně

Máte malou linku?
I malá linka může být složená z více skříněk, které vám poskytnou dostatek prostoru pro všechno nádobí i potraviny. Udělejte si radost, a vyberte si linku, která vám bude sloužit další dlouhé roky.