Hry pro všechny

Také rádi hrajete hry? Pokud ano, tak můžete nějaké vyjmenovat? Já se například vzpomínám na své dětství, kdy jsem moc hrála hry se svými přáteli. Bylo nás opravdu hodně. A jak by taky ne, když jsme všichni vyrůstali na vesnici. A jak všichni víme, tak na vesnici se většinou sejdou takové rodiny, které mají také početné děti. Já jsem ze čtyř sourozenců, takže mám ještě tři mladší sourozence. Jsem ráda, že nejsem sama, protože později, když jsem chodila na základní školu, tak se v osmé třídě k nám přistěhovala jedna spolužačka, která neměla vůbec žádného sourozence.

Znáte videohry?

Moje kamarádka mi říkala, že je velice smutná, že nemá žádného sourozence, protože si nemá vůbec s kým hrát. Naše škola a celkově celá třída jsme byli velice hodní a takoví přátelští žáci, takže jsme kamarádku ihned vzali mezi sebe. Absolutně nechápu, jak je tomu dnes. Dnešní děti si vůbec neumí hrát a raději spíše někoho jiného šikanují. Anebo se natáčejí na mobilní svůj telefon, jak se mlátí a ubližují si, aby to potom následně dali na internet a další sociální sítě. Tohle se mi vůbec nelíbí a absolutně nechápu proč tyto hry, které dnešní děti baví. To já, když jsem byla malá, mě vůbec ani ve snu nenapadlo se bavit tím, že někoho budu mlátit a potom se tomu smát.

Her je plno.

Věřte mi nebo ne, ale a opravdu se bojím, co bude třeba za patnáct anebo za dvacet let. Co to bude v módě? Jaká hra bude moderní? Třeba se ale stane něco zázračného, a právě třeba za těch patnáct nebo dvacet let bude všechno populární. Tak, jako se hrálo třeba v devadesátých letech. Třeba budeme opět zase skákat panáka, nebo skákat přes gumu anebo hrát šipkovanou. A když už jsme u té šipkované, tak jsem svému synovi slíbila, že budeme hrát šipkovanou. Takže na příští víkend plánujeme šipkovanou a já budu ráda, když se syn také bude bavit, protože to bude veliká zábava a myslím, že třeba syn pozná také hry mého dětství.