Prima cestování

Cestování mě opravdu hodně bavilo a lákalo mě to celý život. Jenomže když lidé na to nemají peníze nebo nemají na to čas, tak většinou cestování musí odkládat na druhou kolej, protože mají na starosti důležitější věci a další povinnosti. Abych se přiznala, tak já jsem z toho také byla velice nešťastná, protože když mi můj partner řekl, že by chtěl opravdu hodně cestovat, tak já jsem z toho byla velice nešťastná, protože já jsem na to peníze neměla. Protože my, když jsme začínali náš vztah, tak to bylo takové velice zajímavé a někomu to přišlo dokonce velice nevhodné. Já vám to řeknu, i když si nyní už zpětně myslím, že jsem do takového vztahu vůbec neměla jít.

Cestujte kamkoliv.

Protože můj přítel byl asi pětkrát bohatší, než jsem byla já a měl pětkrát vyšší výplatu než já. Oba dva jsme se domluvili na tom, že si každý budeme platit jenom to pro sebe. A já jsem s tím souhlasila, protože samozřejmě nejsem žádná zlatokopka a přítele jsem chtěla mít vedle sebe, protože ho miluji. Takže jsem s ním souhlasila.

Cestování autem.

Jenomže pak nám to začalo skřípat v tom, že přítel si chtěl více užívat a jezdit na dovolené a kupovat dražší věci, zatímco já jsem si to logicky dovolit nemohla. Takže kolikrát jel přítel i sám na dovolenou a nebo jenom s přáteli. A já jsem seděla s našimi dětmi doma. Dokonce i naše dvě děti rozdělil, že za jedno bude platit on a za druhé dítě jenom já. Myslím si, že tohle je opravdu sprosté už jenom kvůli dětem. Takže u nás cestování není tak opravdu časté, jak bych si přála. Ale abych si také cestování a dovolenou nějak užila a zpříjemnila dětem život a dětství, tak jsem si řekla, že cestovat se dá také po České republice. Zaujal mě fakt, že mnoho rodin cestuje také po Česku, protože nemají náladu cestovat také do cizích měst, protože je to pro ně finančně nákladné a nebo nemají čas.