Když se žena necítí dobře


Pokud se žena necítí dobÅ™e, mÄ›la by si odpoÄinout. Je možné, že pokud má daná žena malé dítÄ›, nebude to tak snadné, ale mÄ›la by se pokusit si odpoÄinout.

Jestliže to zajde až tak daleko, že bude mít daná žena horeÄky, mÄ›l by zakroÄit partner dané ženy a pomoci. Jsou muži, kteří s tím nemají problém, ale jsou i tací, kteří mají problém se vším, takže to na konec dopadne tak, že si žena bude muset poradit sama.

Věřte, že takový přístup opravdu není vhodný a to zejména, pokud je daný partner otcem dítěte. Nejen matka by se měla o dané dítě starat. I otec by se měl postarat a to zejména, pokud na tom partnerka nebude dobře.

žena s dítětem

Každé mamince se může stát, že onemocní nebo že bude už natolik slabá, že se opravdu bude muset pořádnÄ› vyspat. V takovém případÄ› by mÄ›l pomoct tatínek a mÄ›l by dohlédnout na to, aby si žena odpoÄinula a nabrala dostatek sil.

Bohužel jsou páry, kde to funguje tak, že muž ženÄ› s niÄím nepomůže a radÄ›ji si daný muž sedne k televizi, kde se bude dívat na to, co zrovna běží. V takovém případÄ› by bylo vhodné aby zakroÄila matka daného muže. UrÄitÄ› se jí nebojte svěřit s tím, že vám muž vůbec nepomáhá a na vÅ¡e jste sami. Uvidíte, že to daná matka jen tak nenechá a svému synovi nÄ›co Å™ekne. Může se stát, že to pomůže, ale může se stát také to, že to s daným mužem ani nehne.

tři lidé

Bohužel nÄ›kteří muži nejsou tací, jak bychom si pÅ™edstavovali. I když se mohou tvářit, že ženÄ› pomohou kdykoliv to bude potÅ™eba, na konec se ukáže, že nepomohou. Nemůžeme se divit tomu, že daná žena bude z nÄ›Äeho takového zklamaná, protože nÄ›co takového urÄitÄ› zabolí.

Žádná žena nechce být na nic sama, ale pokud už se tak stane, vždy si nÄ›jakým způsobem poradí. O ženu ÄlovÄ›k kolikrát nemusí mít strach, protože jsou ženy, které si opravdu poradí samy a na konec jsou jeÅ¡tÄ› rády za to, že se nemusí otravovat s chlapem, na kterého není spolehnutí.

Bylo by ale dobré, aby si muži uvědomili, že je potřeba partnerce pomoci a to zejména, pokud máte malé dítě. Uděláte tím vaší ženě radost a nedáte jí důvod, aby od vás odešla.