Odměňte se něčím hezkým z About You


Nakupování dárků v obchodech s oblečením je něco zcela samozřejmého, nad čím se stěží pozastavíte, a tak se tu takřka každý den ocitají v nákupních košících trička, kalhoty, bundy, halenky či spodní prádlo, které pak putuje pod vánoční stromek nebo do úhledně zabalené krabice s blahopřáním k narozeninám. Neměli bychom však zapomínat ani na sebe. Udělat si radost nějakou drobností, která se nám v šatníku může hodit pro všední i sváteční dny, by mohlo být přirozenou součástí života, asi tak, jako když se domácí kutil rozhodne zhotovit poličku na zeď.

usměvavá slečna

Barvy – můžete to pojmout třeba tak, že si pořídíte model, co vám bude barevně ladit s ostatním oblečením, které si vezmete s sebou na dovolenou k moři. Například máte tříčtvrteční sportovní kalhoty tyrkysové barvy, a k nim by se báječně hodilo bílé nebo žluté tričko, které vůči tyrkysové barvě ostře kontrastuje. Oblékat se vkusně podle vhodných barev, co vám sednou, je jedním z důležitých životních momentů, na který byste neměli zapomínat. A uvědomte si, že černá a šedá nejsou ve skutečnosti barvy (nejsou součástí barevného spektra bílého světla), ale pouze barvy zastírají a deformují.

dárky pod vánočním stromkem

Ležérní styl – chystáte se na dovolenou k moři a přemýšlíte, jakému oblečení dát přednost, abyste tu nebyli středem pozornosti kvůli něčemu nevhodnému? Pak nemějte obavy a volte spíše ležérní modely. Ty odvádí pozornost a směřují různé kritické zvědavce jinam. Klidně si dopřejte jednoduché oblečení ve stylu trička, nátělníku nebo mikiny, a k tomu kratší bavlněné kalhoty a letní sandály. Na About You sleva 50 je obrovský výběr tohoto typu oblečení, jak pro všední dny, tak i pro sváteční příležitosti.

A na závěr drobná rada: Dejte přednost raději bavlněným, lněným či viskózovým oděvům, které jsou dostatečně vzdušné, pohodlné, a hlavně z přírodního materiálu.