Proutěné věnce


Vyrábíte každý rok nový věnec na dveře? Musí vždy odpovídat vhodnému období a přizpůsobit se vaším požadavkům. Není to jednoduché a chcete to každý rok udělat jinak. Nemůžete mít na dveřích stále to stejné. Vždyť je to něco krásného, když si na podzim můžete na vstupní dveře pověsit krásný proutěný věnec, který je laděný do podzimu. Krásné barevné listí, šípky, kaštany a žaludy, které opadávají ze stromů. Je spousta věcí, které můžete na výrobu vašeho věnce použít. Ať už se jedná o ty živé předměty, jako jsou šípky, jeřabiny a opadané listí ze stromů nebo ty již neživé. Vše má něco do sebe. Ano nejlépe vypadají jako čerstvé. Například takové šípky se časem z cvrknou a změní barvu. Vyschnou a už nejeví jak pěkný vzhled, ale i sušené mají něco do sebe. I tak vám navodí atmosféru podzimu.

proutěný věnec na dveře, květiny stabilizované

Námětů je spousta jen si vytvořit ten svůj. Můžete si věnec na dveře koupit anebo požádat odborníka, aby vám nějaký sestavil. Jsou lidé, kteří se dekoračními věcmi živý a poté je prodávají. Můžete si dokonce namyslet, co by na vašem věnci mělo být a co by nemělo chybět. To ovšem přijdete o ten pocit, že jste to udělala sama.

proutěný věnec na dveře, květiny stabilizované

Dáme vám jeden typ jak svůj letošní věnec vyšperkovat k nepoznání. Určitě milujete květiny a řezané jsou vždy lepší než ty sušené, ovšem jejich délka při životě je mizivá. Když je budete mít na dveřích, budou odolávat nepřízni počasí a nebudou mít ani možnost být ve váze s vodou. V takovém případě nemají šanci vydržet. Ovšem když zvolíte květy stabilizované na proutěný věnec na dveře, určitě neuděláte chybu. Květiny si zachovají vzhled živé květiny a budou, tak vypadat jako byste je právě utrhly na rozkvetlé louce. To zní až neuvěřitelně. Můžete vybrat z některých podzimních květin, nebo se toho nebát a vložit některé typické jako jsou například růže. Ty milují snad všichni.