Už se k vám nedostanou


Celá řada lidí se snaží si přilepšit majetkovou přesnou činností. Vloupání do nemovitostí bývá bohužel stále poměrně rozšířeným fenoménem, který Policie řeší dnes a denně. Nelze říct do jakých objektů se pachatelé vloupají častěji, ale jedno je jisté – příště to můžete být i vy. Vykrádají se jak rodinné domy a byty, tak garáže nebo prostory firem či kanceláře. Nenechavci řádí všude, kde vidí jen trochu dostupnou možnost si něco odnést. Odnáší si nejen movitý majetek, ale také peníze. A když už nic neodnesou, snaží se napáchat škodu alespoň poškozením vašeho majetku. Vyhnout se těmto problémům je možné jedině tak, že zabezpečíte všechen majetek na maximum.

pachatel vloupání

Pojištění
Každý – jak fyzické, tak právnické osoby, by měl mít kvalitní pojištění majetku. Ještě předtím než vás ale pojišťovna pojistí, bude chtít vědět, jaké kroky jste podnikli k tomu, abyste zabezpečili svůj majetek. Vyžaduje se minimálně pořízení bezpečnostních zámků, případně mříže do dveří a oken nebo alarm. Každá nemovitost má mít různou míru zabezpečení. Snížíte tak riziko vloupání i k vám.

Ideální je kombinace
Většina lidí, kteří mají své nemovitosti zabezpečené, vám doporučí kombinaci bezpečnostních prvků. Ideální je zkombinovat třeba alarm a kamerové systémy. Alarm dokáže nezvaného hosta většinou odradit od další akce, a i naši zákazníci s nimi mají dobré zkušenosti. Samozřejmostí b měl být vnitřní i venkovní kamerový systém se záznamem, který nakonec může Policii pomoc objasnit kdo se trestného činu vůči vám dopustil.

bezpečnostní kamera

Jsme tu pro vás
Hledáte která bezpečnostní služba v Brně instaluje opravdu kvalitní bezpečností prvky? Obraťte se na nás, nezávazně s poptejte jaké řešení je vhodné pro váš případ, rádi vám navrhneme individuální analýzu i zabezpečení, které vám můžeme realizovat na míru a společně snížíme riziko že budete další obětí vloupání.